Çocuk odası duvar stickerı alırken nelere dikkat etmelisiniz?

Günümüzde evlerimizin en güzel ve renkli yerleri artık çocuk odaları oldu. Özellikle yeni anne ve babalarımız, çocukların odalarından çıkmaz oldular. Tabii dizaynlarına da çok önem veriyorlar. İlk olarak da duvarlardan başlıyorlar. Çünkü duvarlar odanın a

Çocuk odası duvar stickerı alırken nelere dikkat etmelisiniz?

Günümüzde evlerimizin en güzel ve renkli yerleri artık çocuk odaları oldu. Özellikle yeni anne ve babalarımız, çocukların odalarından çıkmaz oldular. Tabii dizaynlarına da çok önem veriyorlar. İlk olarak da duvarlardan başlıyorlar. Çünkü duvarlar odanın atmosferini değiştiren en önemli kısımdır.

Bu doğrultuda duvar stickerları, son zamanlarda hem pratiklik hem de görsellik açısından en çok tercih edilen dekorasyon malzemeleri arasına girmiştir. Ama çocuk odası duvar stickerı seçerken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor.

Ürün Kalitesi

Duvar stickerları farklı farklı birçok malzemeyle oluşturulmaktadır. Ancak bunların aralarında kaliteli olanları da var kalitesizleri de. Kalitesiz olanları diğerlerine göre ucuz olduğundan talep edilebiliyor ama ileriye dönük çabuk deforme oluyor ve tekrar alım gerektirebiliyor. Aslında ucuz olmaktan çıkıp hem maliyet hem de zaman masrafı çıkartıyor. Baskı kalitesi, sticker kalitesi ve tasarım kalitesi dikkat etmeniz gereken 3 noktadır.

Alacağınız duvar stickerınızın ürün kalitesini mutlaka araştırın. Üretici firma ile görüşme sağlayın.

Görsel Özgünlük

Çocuklarımız bizim için çok özeldir ve onlara en özel odaları hazırlamak isteriz. Bunun için ise özgün bir firmayla çalışmalısınız. Sizin isteklerinize göre hizmet veren bir firma ile çalışmanız, istediğiniz kaliteyi ve görselliği verecektir. Özellikle çocuğunuzun sevdiği karakter ve renklerle ilgili yapacağınız bir çalışma, onları daha da mutlu edecektir. Tabii bunun için firmanın sizin görsel isteklerinize karşılık vermesi gerekir.

Bir not: emek hırsızlığı yapan firmalardan da uzak durmanız faydanızadır. İstediğiniz ürünün tam tersi kargolar elinize ulaşabilir.

Yapım Hızı

Görsel özgünlük dedik. Tabii bunun bir de yapım hızı var. Sizin istediğiniz görselliği karşılayacak ve istediğiniz hızda hazırlayıp gönderecek firma sayısı çok az. İstediğiniz duvar stickerı, bir organizasyon için olabilir ya da tadilat anında tamamlamanız gerekmektedir. Bunun için profesyonel bir ekip hızlıca işinizi çözecektir. Çocuk odası duvar stickerlarınız zamanında elinize ulaşırsa istediğiniz atmosferi de acele bir şekilde değil, daha rahat bir zamana yayarak oluşturabilirsiniz.

Ürün Pratikliği

Duvar stickerlarınızı sipariş ettiğiniz ve geldiler. Ama nasıl yapıştıracağınızı bilmiyorsunuz. Bunun için size yol gösteren firmalarla çalışmanız kolaylık sağlayacaktır. Duvarlara yapıştırılan stickerlar bütün değil, tek tek uygulanan ürünlerdir. Bunun için kesim yerleri ve yapıştırma kısımları kolayca belli olmalıdır. Özellikle istediğiniz ölçülerde olmalıdır ki çocuk odasında istediğiniz etkiyi yakalayabilesiniz.

Burada da dikkat etmeniz gerekenler, ölçü bilgisi, yapışkan kısım ve kesim yeri kalitesidir. Bunları mutlaka üretici firmaya sorun.

Devamlılık

Çocuklarınız sürekli büyüyor ve istekleri de değişiyor. Siz de bu istekler doğrultusunda çocuk odalarının dekorasyonunu değiştiriyorsunuz. Örneğin, ilkokula başlayan bir çocuk için duvara çarpım tablosu stickerı yapıştırıyorsunuz. Bu hem onun gelişimine katkı sağlıyor hem de odasında şık bir görüntü oluyor. Özellikle çocukların odalarında zaman geçirmelerine katkı sağlayan duvar stickerları, onları derslerine daha fazla adapte ediyor. Bunun için de sürekli çalışacağınız bir firma ile daha kolay ve pratik şekilde çocuk odası duvar stickerlarına sahip olabilirsiniz. Hem sizin isteklerinizi hızlıca anlarlar hem de hızlıca size ulaşmasını sağlarlar.

Çocuk odasına yapacağınız her işlemde mutlaka profesyonel ekiplerle çalışmalısınız. Özellikle sizlere samimi ve kaliteli hizmet sunan bir firma isteklerinizi birebir karşılayacaktır.

Profesyonel tasarımcı kadrosu ve kaliteli üretim metotlarıyla Lismo Kids çocuk odası duvar stickerlarına buradan ulaşabilirsiniz.